Hizmetlerimiz

Akordiyon Alüminyum Kapılar

Akordiyon alüminyum kapılar yalıtım avantajı sağladığından AVM’ler, restoranlar, iş, sağlık ve eğitim merkezleri gibi geniş mekanlarda bilhassa tercih edilmektedir.

Dayanıklı sistemler olduğundan uzun yıllar boyunca güvenle ve sorunsuz bir şekilde kullanım imkânı bulunmaktadır.

Katlanır yapısından dolayı geniş açıklıklarda dış mekanla iç mekânı kesintisiz olarak birleştirebilmektedir. Etrafını saran EPDM conta sayesinde kesintisiz yalıtım sağlanmaktadır. Akordiyon alüminyum kapı sisteminde dilediğiniz kadar kanat uygulaması yapılması mümkündür. Bunun yanında 24-32 mm kalınlığında ısıcam kullanabilmektedir.

Akordiyon Alüminyum Kapı Sisteminin Avantajları Nelerdir?

  • Pratik bir şekilde açılıp kapatılabilme imkânına sahiptir.
  • Yüksek yalıtım seviyesi mevcuttur.
  • Konut, villa, teras kullanımları için idealdir.
  • Sağlam, estetik ve ferah bir sistemdir.

 Akordiyon Alüminyum Kapı Sisteminde Kanat İmalatı İçin Seçenekler Nelerdir?

  • Talebe göre 45° veya 90° toplanabilen kanat görünümü,
  • İster sağa ister sola isterseniz de her iki yana toplanabilme imkânı.

İstediğiniz yöne doğru açılıp kapanabilen raylı alüminyum katlanır kapı sistemleri, kapatıldığında normal eninin yaklaşık %10-15’ini kaplamaktadır. Estetik taleplerinize buzlu cam yapılması mümkündür. Akordiyon kapılar kısıtlı alanlar için idealdir. Katlanır alüminyum sistemleri, bulunduğunuz alanları balkon, teras veya kış bahçelerine çevirmenin en kolay ve şık yoludur.

Eksen Grup olarak; kalite öncelikli anlayışla, isteklerinize uygun bir şekilde iç ve dış mekanlarınız için estetik ve ayrıcalıklı çözümler sunuyoruz. Detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için iletisim@eksengroup.com.tr adresinden veya (0312) 354 99 55 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.