Hizmetlerimiz

Kış Bahçesi Sistemleri

Soğuk kış aylarında bahçe keyfi yapma imkânı sağlayan kış bahçeleri sistemlerinde, darbelere karşı dayanıklı camlar ve tamamen paslanmaz alüminyum profiller kullanılmaktadır.

Kışın rahat bir şekilde kullanım sağlayabilmeniz amacıyla ısı ve ses yalıtımı en üst seviyede tutulmaktadır. Dayanıklı ve kaliteli malzemeler ile imalatı yapılan bu sistem uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Sıklıkla müstakil evlerde tercih edilen kış bahçesi sistemleri, kullanılmayan balkon kısımlarını bahçeyle bütünleştiren bir ev görüntüsü yaratmaktadır. Kış bahçesi sistemlerinde açılır kapanır camlar ve tente bulunmaktadır. Hava güzel olduğunda oturma alanı bahçeyle bütünleşebilir. Sonbahar ve kış aylarında, yağışlı havalarda kullanım imkânı bulunmaktadır.

Kış Bahçesi Özellikleri Nelerdir?

  • Bahçeyle bütünleşik bir görünüme sahiptir.
  • Genellikle yerden tavana kadar uzayan camlar kullanılmaktadır.
  • Ayrı bir oda olarak kullanma imkânı vardır.
  • Tasarımının iç mekân veya dış mekân tarzı yapılması mümkündür.
  • Konut veya iş yerlerinde kullanıma uygundur.

Eksen Grup olarak; kalite öncelikli anlayışla, isteklerinize uygun bir şekilde iç ve dış mekanlarınız için estetik ve ayrıcalıklı çözümler sunuyoruz. Detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için iletisim@eksengroup.com.tr adresinden veya (0312) 386 15 75 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.