Kurumsal

Biz Kimiz?

Merkezi Ankara’da bulunan EKSEN GRUP ALÜMİNYUM, 1.500 m2 kapalı üretim alanına sahip fabrikası, son teknoloji işleme merkezi ve tam otomatik CNC üretim hattı ile hizmet vermektedir.

EKSEN GRUP Alüminyum TÜRKİYE çapında bir çok büyük ve prestijli projelere imza atmıştır. 2010 yılından beri %100 müşteri memnuniyeti ile yoluna devam etmektedir.

Firmamız Alüminyum doğrama, Cam cephe giydirme, spider cam giydirme, Kompozit panel giydirme, Ofis bölme sistemleri, Kış bahçesi v.b. geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

Firmamız kurulduğu 2010 yılından bugüne kadar üretimi ve montajını gerçekleştirdiği bütün mamüllerde hep liderliği elinde bulundurmuştur.  Yıllardır yaptığı çalışmalar sonucunda elde etmiş olduğu tecrübelerinin birikimi ile satış öncesi ve satış sonrası kaliteli hizmeti ilke edinmiş, elde ettiği bu başarıların arkasındaki deneyimli ve her soruna çözüm üretebilen teknik personeli ve 40 kişilik kadrosu ile birlikte siz değerli gerçek ve tüzel müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmektedir. Firma olarak bütün satış noktalarımızdaki satış elemanlarımızın yıllarca birlikte çalışmamızın verdiği güven, bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.


Çözüm Ortaklarımız